Глави МЗС ЄС заявили про позитивні сигнали від команди Зеленського

Глави МЗС ЄС заявили про позитивні сигнали від команди Зеленського Фото: afp.com

"Вони відзначили позитивні сигнали, які надійшли з майбутньої адміністрації, особливо її намір продовжувати та зміцнювати реформи, які, як вони підкреслили, залишаються ключовими у забезпеченні відчутних переваг для українського народу", — йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС за підсумками засідання Ради на рівні міністрів закордонних справ, що проходить в Брюсселі, повідомляє "Європейська правда". Об этом сообщает abutment.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міністри висловили стурбованість з приводу російського указу щодо спрощення процедури видачі російських паспортів в окремих районах Донецької і Луганської областей України.

Глави МЗС ЄС знову підтвердили повну підтримку України та її суверенітету, незалежності й територіальної цілісності.

Зазначимо, Євросоюз отримав від представників команди Володимира Зеленського сигнал про необхідність змін у торгівельну частину Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, 3 травня представники команди новообраного президента України Володимира Зеленського представили у Брюсселі його програму щодо зовнішньої політики на найближчий час.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/glavy_mzs_yes_zayavyly_pro_pozytyvni_sygnaly_vid_komandy_zelenskogo_290574.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя